Vesti

11th SWIMMING TALENT CUP – BURGAS’24

Krajem prošlog meseca dvadesetčetvoro naših plivača u pratnji trenara Božinović Marka i Stojanović Stefana učestvovalo je na veoma jakom međunarodnom plivačkom mitingu “11th Swimming Talent Cup” koji je održan u Burgasu-u (Bugarska) i ostvarili su izvanredne rezultate!
U veoma jakoj konkurenciji od 630 takmičara iz 8 zemalja naši plivači osvojili su ukupno 11 medalja (3 zlatne, 3 srebrne i 5 bronzanih)!!! 🥇🥈🥉

Medalje za naš klub osvojili su:

➡️Mitić Slaviša – zlatna medalja u diciplini 200 m leđnim stilom i dve srebrne medalje u disciplinama 50 i 100m leđnim stilom 🥇🥈🥈
➡️Marinković Lena – dve bronzane medalje u disciplinama 100m leđnim stilom i 50m delfin stilom 🥉🥉
➡️Živković Petra – zlatna medalja u disciplini 200m prsnim stilom i bronzana medalja na 100m prsnim stilom 🥇🥉
➡️Stojilković Djordje – bronzana medalja u disciplini 100m prsnim stilom 🥉
➡️Bogavac Nina – bronzana medalja u disciplini 200m leđnim stilom 🥉
➡️Jovanović Đorđe – srebrna medalja u disciplini 100m leđnim stilom 🥈
➡️Zlatna medalja u štafetnoj trci mix 4x50m slobodno u sastavu: Jelić Kosta, Mitić Slaviša, Marinković Lena i Jovanović Marijana!!! 🥇🥇🥇🥇
U ekipnom plasmanu u kategoriji 11-12 godina naši plivači osvojili su drugo mesto i doneli klubu još jedan pehar!!! 🏆

Čestitamo našim plivačima na osvojenim medaljama,ostvarenim rezultatima i lepom druženju!!!