Vesti

Letnje prvenstvo centralne Srbije

Proteklog vikenda (10.02.2024.) u Kragujevcu je održano I kolo prvenstva Centralne Srbije. U konkurenciji 350 plivača iz 21 kluba, naših 63 plivača osvojilo je ukupno 71 medalju (31 zlatnu, 23 srebrne i 17 bronzanih)!!!🏊‍♂️🏊‍♀️🏊‍♂️🏊‍♀️

Medalje za naš klub na ovom takmičenju osvojili su: Todorov Stefan, Stojilković Kosta, Tošić Ilija, Laković Aleksandar, Jovanović Ðorđe, Mitić Slaviša, Petrović Vasilije, Stojiljković Đorđe, Petrović David Petar, Jelić Kosta, Milošević Janko, Mihajlović Vasilije, Arsić Aleksa, Perovski Viktor, Jovanović Veljko, Petković Ognjen, Stojić Uroš, Đuzić Marko, Đorđević Željko, Đorđević Nikola, Jovanović Marijana, Mastelica Maša, Marinković Lena, Bogavac Nina, Stanojević Nina, Živković Petra, Stojanović Petar, Stojiljković Lenka, Živković Luka, Perovski Ognjen, Stajić Ana, Stamenković Lana, Bogavac Sara, Ilić Jefimija i Miladinović Danica!!! 🥇🥈🥉

U ekipnom plasmanu na osnovu osvojenih medalja naš klub zauzeo je ubedljivo prvo mesto!!! 🏆💪🥇
Čestitamo našim plivačima na ostvarenim rezultatima i osvojenim medaljama a ovog vikenda idemo u nove pobede!!! 👏👏👏