Vesti

P.K. “Sveti Nikola” prvak letnjeg prvenstva Centralne Srbije

Nakon I i II kola Prvenstva Centralne Srbije naš klub zauzeo je ubedljivo prvo mesto na osnovu osvojenih medalja sa ukupno (145 medalja), na drugom mestu je PK “Pirat” (82 medalje) a na trećem mestu PK “Niš 2005”(74 medalje). Time smo potvrdili domininaciju i odbranili titulu prvaka Letnjeg prvenstva Centralne Srbije!!! :trophy::muscle::first_place_medal:
Drugo kolo održano je u Kragujevcu. U konkurenciji 312 plivača iz 19 klubova, naših 62 plivača osvojilo je ukupno 74 medalje (36 zlatnih, 23 srebrne, 15 bronzanih)!!!:man-swimming::woman-swimming::man-swimming::woman-swimming:
Medalje za naš klub na ovom takmičenju osvojili su: Laković Aleksandar, Petrović David Petar, Stojić Uroš, Jovanović Đorđe, Mitić Slaviša, Stojilković Kosta, Đorđević Željko, Stojiljković Đorđe, Jelić Kosta, Tošić Ilija, Živković Luka, Stojanović Petar, Perovski Ognjen, Milošević Janko, Arsić Akeksa, Grujović Vojin, Jovanović Veljko, Jovanović Aleksa, Vučković Vid, Jovanović Filip, Dikić Dušan, Petrović Vasilije, Perovski Viktor, Marinković Lena, Mastelica Maša, Jovanović Marijana, Stanojević Nina, Živković Petra, Bogavac Nina, Bogavac Sara, Stajić Ana, Branković Ružica, Cvetković Danica, Stamenković Lana i Vučić Petra!!!:first_place_medal::second_place_medal::third_place_medal:
Čestitamo našim plivačima na fenomenalnim rezultatima I osvojenim medaljama!!!