Vesti

Swim Wars 2024

Naša plivačica Stanojević Nina bila je član reprezentacije Centralne Srbije na Međunarodnom plivačkom mitingu “Swim Wars 2024” koje se održalo u Banja Luci od 27. do 28. aprila 2024.god. Na ovogodišnjem mitingu nastupilo je više od 520 plivača iz 13 zemalja i 50 klubova. Naša Nina bila je odlična, u svojim disciplinama 50,100 i 200m prsnim stilom u svojoj kategoriji osvojila je tri zlatne medalje a u apsolutnoj kategoriji plivala zajedno sa Evgenijom Čikunovom, svetskom rekorderkom, višestrukom šampionkom Evrope i Sveta. Nina se trenutno nalazi na specifičnim pripremama sa reprezentacijom Srbije u Leskovcu gde je zajedno sa našim trenerom Markom Božinovićem. Ove godine Stanojević Nina i Jovanović Đorđe kao članovi reprezentacije Srbije braniće boje naše zemlje na takmičenju mediteranskih zemalja “Komen kupu” na Kipru!!!

Verujemo da će reprezentacija Srbije dati svoj maksimum na ovom takmičenju i obradovati nas, ne samo novim ličnim rekordima, već i dobrim plasmanom!!! ❤️